Zastavení exekuce od SMART HYPO s.r.o.

Pan Jaroslav si u společnosti SMART HYPO sjednal hypotéční úvěr, kdy musel dát do zástavy svou nemovitost. Tento úvěr z počátku bez problému řádně splácel. Nečekaně však onemocněl a nebyl schopen vykonávat své fyzicky náročné zaměstnání. Pan Jaroslav tak nebyl schopen uhradit pravidelnou splátku úvěru, marně se snažil se SMART HYPO dohodnout na posunutí splátek o 3 měsíce, než začne znovu pracovat. Společnost SMART HYPO ovšem nelenila a bez jakékoli možnosti sjednání nového splátkového kalendáře zahájila proti panu Jaroslavovi rozhodčí řízení a poté exekuci, kde měl být v exekuční dražbě prodán jeho dvougenerační dům, kde s manželkou vychovávali dvě nezletilé děti a zároveň se starali o 82 letou babičku na vozíku.

Pan Jaroslav však vyhledal naši pomoc. Společnost SMART HYPO měla ve svých smlouvách neplatné rozhodčí doložky, díky čemuž bylo možné dostat nic netušícího pana Jaroslava i s jeho rodinou velice rychle do exekuce.

Tuto exekuci se našemu advokátu podařilo zastavit,

a to z důvodu neplatné rozhodčí doložky v úvěrové smlouvě SMART HYPO.

 

Panu Jaroslavovi i jeho rodině jsme tak zachránili střechu nad hlavou, neboť jsme zabránili exekuční dražbě jeho domu, dále jsme ho zprostili povinnosti hradit společnosti SMART HYPO částku 1.166.917 Kč, neboť exekuce byla vedena protiprávně.

Kolik to pana Jaroslava stálo?

Vůbec nic, práci našeho advokáta totiž musela proplatit společnost SMART HYPO (oprávněný).

 

Chci zastavit exekuci od SMART HYPO

 

Důkaz, že umíme ZDARMA zastavit exekuci od SMART HYPO:

Usnesení o zastavení exekuce rozhodčí doložka SMART HYPO