O nás

Krátce o projektu Smutný ExekutorIniciativa smutný exekutor vznikla z popudu Spolku k domáhání práv. Tento spolek se zaměřuje na právní ochranu obyčejných lidí, kteří se díky nešťastné náhodě, chamtivosti exekutorů, či soudní zvůli dostali do nelehké životní situace.

V minulosti jsme pomohli mnoha lidem v nesnázích, mezi poslední aktivity našeho spolku patří například pomoc podvedeným klientům realitní kanceláře PROLUX Consulting nebo organizace a zajištění hromadného vymáhání bezmála čtvrtmiliardové pohledávky ze soudní úschovy, čímž jsme zachránili peníze mnoha bývalým akcionářům Ostravského Arcelor Mittalu (více v kauzách).

Projekt smutný exekutor jsme spustili, protože úvěrové společnosti, kterých je v naší zemi nemálo, beztrestně sdírají své klienty z kůže, přičemž státní orgány tomu jen nečinně přihlížejí. Asi největší ekonomickou zátěží dnešní společnosti je obrovský počet exekucí. Tyto exekuce jsou ve většině případů vedené právě nějakou lichvářskou firmou proti člověku v zoufalé situaci.

Vrcholem celého bezpráví je fakt, že mnoho těchto exekucí je vedeno neoprávněně! Takové exekuce umíme zastavit. V případě, že máte exekuci již ukončenou, nezoufejte, můžeme vysoudit Vaše peníze zpět.

 

Chci zastavit exekuci nebo vysoudit zabavené peníze zpět